22 Eylül 2012 Cumartesi

iki güzel film...


 ilk fiimimiz morning glory. çok eğlenceli ve sürükleyici bir film. esas kızımız bir sabah programının yapımcısı olur ve inatçı iki eski sunucuyu bir araya getirerek hem işini kurtarmaya hem de reytingleri yükseltmeye çalışır:))
işin komiği kadın sunucunun tarzı her telden ,erkek sunucunun  tarzı ise cddi haber programlarıdır. bi de reytingleri yükseltmek için bayağılaştıklarını bildikleri halde yaptıkları şaklabanlıklar var ki, işte Türkiye deki gündüz programları diyorsunuz:))


ikinci flmimiz de gene eğlenceli bir film. fransız filmi. sanırım filmin adı orjinal ismine uygun çevrilmiş ama bence filmin adı bu olmamaılydı.ne olmalıydı bilmiyorum ama bu olmamalıydı:))
burda da arap-fransız melezi bir kızcağız var. kız inanılmaz bir hayat yaşıyor. o kadar saf ve temiz kalpli ki, insan hayran mı olsa acısa mı bilemiyor:))

fazla ayrıntı vermiyim ama her iki film de izlenmeli bence...
sevgiyle kalın....

6 yorum:

 1. Son günlerde neşeli, şöyle keyiflik bir film izlemek istiyordum, 1 ararken 2 buldum:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. her ikisi de öyle filmler. yormuyor, üzmüyor insanı:)) inşallah begenirsin sen de..

   Sil
 2. Benim de tarzım böyle filmler canım sağol:)2x+4=10 x=?,bu da gönlümden koptu:))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir şey değil canım:)) x=3 ay özlemiştim matematigı:))) hele de denklem konusu en sevdiklerimden:))

   Sil
 3. Bende tavsiyelerinize uyup seyredeceğim bu filmleri.Bu arada ne güzel iki çocukla film seyretmeye kitap okumaya vakit bulabilmeniz.Ben ikinci çocuğu düşünüyorum ama ikinci çocuk olunca ben hiçbişeye vakit bulamam diye korkuyorum.Güzel bir örneksiniz.Teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. vakit bulmak gerçekten çok zor ama akşamları birazcık vakit kalıyo bana:))

   Sil